5~5~5~ Jak se k nám dostanete
 
načítání

Jak se k nám dostanete

 
Úvod > Kontakty > Jak se k nám dostanete

LETADLEM

Praha
Mezinárodní letiště Václava Havla Praha, neboli Praha/Ruzyně je umístěné na severozápadním okraji Prahy. Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitrostátní letecký provoz. Jedná se o největší letiště v České republice. Více informací na www.prg.aero.

Vídeň
Mezinárodní letiště ve Vídni se nachází ve Schwechatu 18 km od centra Vídně. Letiště je určeno pro mezinárodní i vnitro-státní letecký provoz. Jedná se o největší letiště v Rakousku. Více informací na www.viennaairport.com.

VLAKEM

Mezinárodní doprava
Praha je místem, kde se protínají tři evropské železniční koridory (Drážďany - Bratislava, Norimberk - Žilina a Berlín - Linec) a nabízí tak bezproblémové spojení s celou Evropou. 

Vnitrostátní doprava
Své služby nabízejí tři dopravci:
České dráhy: mají nejhustší síť a jejich vlaky se dostanete na každé fungující nádraží v ČR.
RegioJet: obsluhuje trať na trase Olomouc - Ostrava - Třinec - Žilina (Slovensko).
Leo Express: jezdí na trase Praha - Ostrava a zpět.

AUTEM

Z Prahy
Z Prahy máte dvě možnosti. Buď se vydáte přes Brno, nebo pojedete přes Hradec Králové. Pokud se rozhodnete pro první variantu, pojedete po dálnici D1/E50 na Brno a na křižovatce dálnic v Brně budete pokračovat po D46/E462 směrem na Olomouc.     
Z Olomouce dále po D35/E442 směr Mohelnice. Asi po 15 km jeďte výjezdem 253 na silnici 449 směr Litovel. 
Trasa: 255 km (3 h 15 min).

Pokud zvolíte variantu přes Hradec Králové, pojedete z Prahy po D11/E67 do Hradce Králové, dále po E442 přes Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy a Moravskou Třebovou do Mohelnice. Z Mohelnice budete pokračovat po D35/E442 směr Olomouc. Asi po 18 km jeďte výjezdem 248 a zařaďte se na silnici 635 směr Litovel. 
Trasa: 250 km (3 h 05 min).

Z Vídně
Z Vídně se do Litovle dostanete po silnici A5, která vede z Vídně až na hranice s ČR. Dále pak po silnici E461 přes Brno, poté budete pokračovat po D46/E462 směrem na Olomouc. Z Olomouce dále po D35/E442 směr Mohelnice. Asi po 15 km jeďte výjezdem 253 na silnici 449 směr Litovel. 
Trasa: 300 km (2 h 55 min).

         
        Praha      Olomouc                 Litovel                        PAPCEL