5~5~5~ Jsme mezi TOP 100 českých společností
 
načítání

Jsme mezi TOP 100 českých společností

 
Úvod > O společnosti > Představení společnosti > Jsme mezi TOP 100 českých společností

Dosažené vynikající výsledky a vývoj společnosti je společensky oceněn nejen v regionu, kde skupina PAPCEL působí, ale celorepublikově. PAPCEL tak za poslední dva roky získal řadu velmi prestižních ocenění a zařadil se mezi přední české exportéry. Pravidelně se účastní zasedání předních českých ekonomických či exportních institucí, vládních institucí, je členem mezinárodních papírenských svazů, je aktivní v rámci podpory českého exportu, účastní se podnikatelských misí za účasti prezidenta republiky.

V roce 2014 získala společnost PAPCEL ocenění ”Českých 100 nejlepších 2014” a zařadila se mezi TOP 100 českých firem. V témže roce PAPCEL získal cenu České exportní banky a Exportní garanční a pojišťovací společnosti EGAP za nejlepší exportní zakázku podpořenou státem (výstavba papírny Šklov).

Generální ředitel společnosti PAPCEL, Ing. David Dostál, získal v roce 2014 titul ”Podnikatel roku Olomouckého kraje”. V roce 2015 byl vyhlášen „Osobností města Litovel”, za své dosavadní zásluhy o rozvoj města. V roce 2016 získal prestižní ocenění ”Manažer odvětví 2015 - výroba strojů, zařízení a technologií” a ocenění ”Finalista soutěže Manažer roku 2015”

   

PAPCEL je dlouholetým partnerem České exportní banky. Projekty, které ČEB financuje, jednoznačně zvyšují technologické „know-how“ společnosti a technickou úroveň zákazníků. V řadě případů se jedná o investiční akce “na zelené louce”.
PAPCEL je od roku 2013 členem českého Svazu průmyslu a dopravy. Je členem italského svazu Průmyslu a dopravy a indické technické asociace papíru a celulózy (IPPTA).