načítání
Naše značky

ICONē S.r.l.

 
Úvod > Patička > Značky > ICONē S.r.l.

Italský výrobce technologií pro papírenské stroje na výrobu obalových, grafických a tissue papírů. ICONē S.r.l. (ex-GapCon tissue) je předním světovým dodavatelem EPC dodávek v oblasti tissue, společnost je vlastníkem patentovaného "know-how". Ve skupině od roku 2016.

Italský ICONē S.r.l. je etablovaným výrobcem papírenské technologie se silnou základnou zákazníků v Evropě, Asii a Jižní Americe. Je vlastníkem řady patentovaných technologií. V rámci dodávek tissue technologií, jako jeden z mála dodavatelů, nabízí velmi unikátní koncepci řešení umístění botkového lisu v lisové části papírenského stroje. Společnost zaměstnává téměř 30 zaměstnanců, má velmi silný tým odborníků se zkušenostmi z mnoha investičních projektů v zahraničí, dodává papírenské stroje na klíč, má specializované týmy lidí pro realizaci montáže a uvádění do provozu. Ve své historii realizovala řadu instalací na výrobu papírů, zejména pro obalové materiály a tissue.

PAPCEL akvizicí s firmou ICONē S.r.l. rozšiřuje svůj pracovní tým, posiluje konstrukci a výrobu. ICONē S.r.l. se stane střediskem pro vývoj a dodávky zejména tissue strojů. Spojení firem znamená rozšíření distribuční sítě, posílení přímého prodeje a počtu referenčních projektů. ICONē S.r.l.má reference v papírenských firmách jako je ProGest Group, Naini Group of Industries, KMK Paper, Arjo Wiggins, Georgia Pacific, Ecopaper, Papelera Samseng, aj.